Marita Bukovska

Deju un kustību terapiju pasniedz Marita Bukovska. Deju un kustību terapija ir terapeitisks kustības lietojums, veicinot izmaiņas ķermenī un kustībās, tiek radītas izmaiņas emocionālajā stāvoklī un otrādi.

Maritas profesionālais ceļš ir veidojies no diviem virzieniem – pirmā izglītība ir saistīta ar eksaktajām zinātnēm – medicīnas fiziku, tomēr, līdz ar katra bērna nākšanu pasaulē, radās vēlme darīt, ko citu, un tā izrādījās deju un kustību terapija. 

Šobrīd deju un kustību terapijā Marita strādā gan ar pieaugušajiem, gan bērniem dažādu emocionālo grūtību risināšanā.

īpašs virziens, balstoties uz Maritas personīgo pieredzi, ir darbs ar māmiņām gaidībās, palīdzot atklāt viņu fizisko un emocionālo pasauli, attīstot personīgos resursus – instrumentus, kurus var izmantot gan pirmsdzemdību periodā, gan radību laikā, gan pēcdzemdību periodā.

Tāpat Marita piedalās arī pedagogu tālākizglītības programmā, kur Maritas uzdevums ir parādīt, kā mācību procesā var iesaistīt un izmantot dažādus kustību uzdevumus un tehnikas, lai veicinātu labāku sava ķermeņa apzināšanos un palīdzētu bērniem veidot produktīvāku mācību procesu.

Brīvajā laikā Marita ir apzinīga trīs bērnu mamma, kurai patīk gan mierīgi rušināties pa puķu dobi, gan traki izlēkāties batutā. Marita ir izgājusi Santjago Ceļu, kas parāda Maritas daudzpusīgo dabu – gan vēlmi pabūt vienatnē, gan aicinājumu doties piedzīvojumā un pārbaudīt savu fizisko spēku robežas.

Sazinies ar mums