Dans Beržanskis

Fizioterapijas pakalpojumus sniedz fizioterapeits Dans Beržanskis (ārstniecības personas identifikators: 51040063679). Dans ir ieguvis bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju fizioterapijā.

Fizioterapijas metodes var veiksmīgi izmantot dažādu saslimšanu un traumu ārstēšanas un rehabilitācijas procesā. Fizioterapijas metodes efektīvi spēj novērst vai mazināt tādas problēmas kā kustību traucējumus, sāpes, tūsku, samazinātu slodzes izturību un citas. Fizioterapeita darbības lauks skar arī veselības veicināšanu, stiprināšanu un saslimšanu profilaksi. 

Fiziskās aktivitātes un relaksācijas pasākumi ir viena no veselību veicinošo pasākumu pamata sastāvdaļām.

Fizioterapeits ievāc anamnēzi - noskaidro personas sūdzības, to attīstību, iepazīstas ar informāciju, kas saistīta ar vispārējo veselības stāvokli, veic personas funkcionālā stāvokļa izvērtēšanu, analizē iegūto informāciju un klīniskās atradnes ietekmi uz personas ikdienas aktivitātēm (piemēram, darbu, atpūtu un brīvo laiku, pārvietošanos, mājas soļa veikšanu u.c.) un saistību ar pašsajūtu, ķermeņa funkcijām (piemēram, sāpēm, tirpšanu, kustību ierobežojumu, slodzes toleranci u.c.). Pēc rūpīgas izmeklēšanas un izvērtēšanas tiek izvirzīti terapeitiskie mērķi un kopā ar klientu (vajadzības gadījumā arī iesaistot piederīgos, piemēram, bērniem vai personām ar izteiktiem funkcionēšanas ierobežojumiem) izvēlētas personai atbilstošas un pieņemamas terapijas metodes.

Gadījumos, kad cilvēks ir devies pie fizioterapeita veselības veicināšanas un saslimšanu profilakses nolūkā, sākumā tiek izvērtēts personas funkcionālais stāvoklis un iespējamie veselības riski (piemēram, neergonomiska darba poza ikdienā) un tiek izstrādātas rekomendācijas, ieteikumi veselības nostiprināšanai un saslimšanu profilaksei konkrētajai personai atkarībā no klienta spējām, iespējām, vēlmes un dzīves mērķiem. 

Sazinies ar mums