Privātuma politika

1. Interneta vietnē www.terapeiti.com (turpmāk tekstā – Vietne) tiek vākti dati par Vietnes apmeklētājiem, tādējādi gūstot iespēju izvērtēt, vai un kā Vietne varētu uzlabot.

2. Pārzinis, kas Vietnē vāc datus par Vietnes apmeklētājiem, ir SIA "Paskaties MV", Reģ. nr. 40203329785, (turpmāk tekstā – Pārzinis).

3. Pārziņa adrese: Eksporta iela 12-114, Rīga, LV-1045, Latvija; e-pasts: [email protected], tālrunis: +371 2608 3746.

4. Informācija par Vietnes lietotāju pieredzi Pārzinim ir svarīga, lai pilnveidotu un uzlabotu Vietnes saturu un funkcionalitāti.

5. Lai analizētu Vietnes lietotāju pieredzi, Pārzinis izmanto Google Analytics. Pārzinis izmanto ievāktos datus savās tiesiskajās interesēs, lai uzlabotu izpratni par Vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabotu pieejamību Pārziņa publiskotajai informācijai. Apmeklētājs jebkurā laikā var pārtraukt datu vākšanu Google Analytics (plašāk šeit).

6. Serveris, kas nodrošina piekļuvi tīmekļa lapai, reģistrē informāciju par interneta vietnes lietotāju un lietotāja uzvedību  - IP adrese, interneta vietnes apmeklējuma datums un laiks, kā arī izmantotā ierīce vai viedierīce un pārlūkprogramma,. Iepriekš minētie dati tiek izmantoti, lai nodrošinātu Vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību. Datu vākšanas pamatojums ir Pārziņa tiesiskā interese nodrošināt Vietnes tehnisku pieejamību un funkcionalitāti.

7. Sīkdatne jeb sīkfails ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad tiek apmeklēta Vietne. Sīkdatnes nodrošina Pārzinim sekot līdzi Vietnes datu plūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar Vietni, bet netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu. Iegūtos datus izmanto, lai analizētu lietotāja pieredzi un uzlabotu Vietni. Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Pārziņa leģitīmā interese nodrošināt Vietnes funkcionalitāti un pieejamību. Izmantojot sīkdatnes, lietotājs veido tīmekļa vietni atbilstoši savām vēlmēm un interesēm. Papildu informāciju par sīkdatnēm pieejama šeit.

8. Vietnes lietotājam ir iespēja sīktdatnes kontrolēt un/vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem:

Taču jāņem vērā, ka sīkdatņu bloķēšanas gadījumā, Vietnes apmeklētājam iestatījumi būs manuāli jāpielāgo katru reizi, kad tiks apmeklēta Vietne, un pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas Vietnē nedarbosies.

9. Statistikas datiem par Vietnes apmeklētājiem var piekļūt tikai tie Pārziņa darbinieki, kuri ir atbildīgi par tādu datu analīzi.

10. Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

11. Pārzinis apliecina, ka sīkdatnes un statistikas informācija tiks apkopota, apstrādāta un glabāta saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, tai skaitā 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un ES Padomes Personas datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679.

12. Pārzinis patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus. Vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt Vietnes saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām.